door FORDHAM » Wo Dec 03, 2008 11:48 pm
[font='Times New Roman'][color=#0000a0]http://www.een.be/televisie1_master/programmas/e_vlav_r2008_a49_item3/index.shtml[/font][/color]
In 1903 hadden een zekere Wiliam Harley en Arthur Davidson het idee een nieuwe motor te maken. 105 jaar later is Harley Davidson niet alleen een merk, het is een manier van leven. En nergens kan je die verjaardag beter vieren dan in de geboortestad van Harley Davidson: Milwaukee.
Onder het motto 'Live to ride, ride to live' trekt een Vlaams koppel dan ook naar het verjaardagsevenement in de Amerikaanse staat Wisconsin. Geert en Annick zijn fervente motorrijders en leerden elkaar kennen in de motorclub.
Dat Harley Davidson hen in het bloed zit, bewijzen ze bovendien op een heel romantische manier. Vlak voor het gloednieuwe Harley-museum geven Geert en Annick elkaar het jawoord... onder het goedkeurend oog van de Amerikaanse pers en honderden andere motorfans.
Fly with the eagle or scratch with the chickens.
Loud pipes NEVER saved a life .