VIER HARLEY OWNERS GROUP (H.O.G.) CHAPTERS ONDERSTEUNEN EGGRUNDe Eggrun is 5 jaar geleden geïntroduceerd door Roel Kuper van het H.O.G. Chapter in Groningen.
Tijdens de Eggrun brengen motorrijders, al dan niet bijzonder uitgedost, paaseieren en knuffels naar patiëntjes in ziekenhuizen om hen een leuk Paasfeest te bezorgen. Nieuw dit jaar is dat de bikers ook een bezoek brachten aan instellingen voor gehandicapten.�

De Eggrun 2009 is weer voorbij. De paashaas is vertrokken en heeft zijn meegebrachte eieren verdeeld over het land. Vele ziekenhuizen en instellingen voor gehandicapten mochten een bonte stoet van motorrijders verwelkomen. Het 1e evenement werd in Roden (gr) gehouden. Na 2 jaar groeide het uit zijn jasje en zocht Roel meer opstapplaatsen. Die vond hij 3 jaar geleden in Amsterdam en Veghel en dit jaar kwam daar Breda bij. De samenwerking tussen het Groningen Chapter, Amsterdam Chapter, Corridor Chapter en Breda Chapter was een feit. De organisatie op alle opstapplekken is in handen van de regionale H.O.G. Chapters. De chapters hebben ervaring met het organiseren van ritten en grote evenementen, dus is dat een logische stap. De Eggrun is een ‘open event’ voor alle motorrijders. Er wordt geen onderscheid gemaakt tussen de merken. Maar de blinkende Harley-Davidson motoren krijgen veel bewonderende blikken. In totaal hebben meer dan 1.000 deelnemers, of liever gezegd Eggrunners, zich over de 4 opstapplaatsen verdeeld. Dat is een mooie score voor een jong, maar groeiend evenement. De kinderen in de ziekenhuizen en de gehandicapten waren zichtbaar enthousiast en blij met zoveel aandacht en presentjes. Zo’n dag doet ze vergeten waardoor ze met Pasen niet thuis kunnen zijn. Van het Amsterdam Chapter reden 25 leden mee die allen een begeleidende of ondersteunende taak hadden. Grote trekker in Amsterdam was een rondje door de Amsterdam Arena. Voor iedere voetballiefhebber een hele ervaring. Rijden op je motor een van de mooiste stadions van Nederland. Wie wil dat nou niet? Ook op de Arena Boulevard was er genoeg te doen met op de achtergrond muziek door Dogs Allowed en brassband Eternity. De Stadsdeel voorzitter kwam het startschot geven en bekende Nederlanders zoals Winston Gerschtanowitz en Mylène de la Haye namen belangeloos deel aan de Eggrun. De stichting Clini Clowns nam de chèque in ontvangst met de opbrengst van de Eggrun 2008.

Fly with the eagle or scratch with the chickens.
Loud pipes NEVER saved a life .