door Lucasfalt » Ma Okt 03, 2011 6:19 pm
Zoals hierboven al gezegd,zoeken bij motorzaken of onlineshops,er bestaan massa's koplampen,kopkuipjes enz. maar die zijn meestal universeel.
Meestal gaan die dus niet zomaar passen en zul je zelf beugeltjes en/of steunen moeten maken.
Je sprak in je pb ook nog over een digitaal dashboard,daar geldt hetzelfde voor,die zijn universeel,je moet dus zelf aansluitingen maken aan jouw bedrading.
Het enige wat ze waarschijnlijk passend hebben zal een kroonplaat zijn voor een superbikestuur,als je een stuur wil ipv clipons.
Als je dat allemaal nieuw moet kopen zal dat niet goedkoop zijn,zeker niet voor een moto van die leeftijd.
Hou er ook rekening mee dat er onder kuipen meestal onderdelen verborgen zitten die niet erg mooi zijn,die moet je dan soms proberen te verplaatsen of te verbergen.
Je kan natuurlijk proberen tweedehandsonderdelen te vinden wat zeker gaat,maar je zal veel zelf moeten passen,meten en aanpassen.
Je zal dus handig genoeg moeten zijn en over redelijk wat gereedschap moeten bezitten als het wat degelijk moet zijn.
Originele tweedehands kuipen moeten voor een CBR zeker te vinden zijn,in de juiste kleur kan moeilijker zijn.
Zoek buiten de bekende Belgische sites ook eens in het buitenland,bvb. ebay.de en marktplaats.nl